Košík
0
0,00 Kč
Předpověď na víkend byla mizerná.
Máte kamarády už od mateřské školky?
Na slavení čehokoliv si nepotrpím. Takže nějaké státní svátky mě nechávají klidnou. Posledních 10 let jsem je stejně většinou trávila v práci, takže žádná změna 😀.
Teda ne osobně, ale mohl být .
Tenhle dům občas odhalí nějaké překvápko.
Vypadalo to jako konec světa. Nebo hůř - konec piva !
Člověk je na chvíli spustí z očí a nestačí se divit !
Život u dubu bývá občas kreativní.
Někdy mám pocit, že si tady věci žijí vlastním životem.
Jsou návštěvy, které potěší. A pak jsou návštěvy, které potěší ještě o trochu víc.